Producenci

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Apap przeziębienie HOT 8 saszetek

Przeziębienie i grypa
8.99
PLN
Apap przeziębienie HOT 8 saszetek
Wysyłka:
24 godziny
Cena: 8,99 zł
Cena netto: 8,32 zł
szt.

 

OPAKOWANIE :

 8 saszetek                                                                                           

SKŁAD: 

paracetamol 650mg.

kwas askorbinowy 50mg,

fenylefryny chlorowodorek 10mg

DZIAŁANIE: 

 Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, obkurczające naczynia krwionośne i udrożnieniające przewody nosowe.

WSKAZANIE:

 Usuwa bóle mięśni, głowy i gardła, ale także działa na pozostałe uciążliwe objawy przeziębienia lub grypy takie jak gorączka, katar i niedrożność nosa.

PRZECIWWSKAZANIA:   

 Nadwrażliwość na składniki preparatu.Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Ze względu na ryzyko przedawkowania leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i witaminę C

DAWKOWANIE:  

 
Jednorazowo 1 tabletka co 4-6 godzin.
Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki na dobę.
Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w ½ szklanki wody.
Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

DZIAŁANIE NIEPOŻĄDANE:

 
  • zaburzenia krwi i układu chłonnego: granulocytopenia (zmniejszenie liczby granulocytów we krwi), agranulocytoza (brak granulocytów we krwi), trombocytopenia (zmniejszenie liczby płytek krwi)
  • zaburzenia żołądka i jelit: nudności, wymioty, objawy uszkodzenia wątroby
  • zaburzenia nerek i dróg moczowych: kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa
  • zaburzenia układu immunologicznego: reakcje alergiczne, jak obrzęk Quinckego, duszność, skurcz oskrzeli, zlewne poty, nudności, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi aż do objawów wstrząsu
  • zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: niezbyt często: rumieniowe, pokrzywkowe reakcje skórne i zaczerwienienie skóry

INTERAKCJE:

 Paracetamol nasila działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Stosowany z inhibitorami MAO może wywołać stany pobudzenia i wysoką gorączkę. Równoczesne stosowanie z lekami przeciwpadaczkowymi, nasennymi, rifampicyną oraz alkoholem zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby.

INFORMACJE DODATKOWE:

 Nie należy stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: 

 US PHARMACIA

Uwaga: Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 

Produkty powiązane

Rinopanteina - maść do nosa Rinopanteina - maść do nosa

Wskazania: Nawilżanie i utrzymywanie wilgotności błony śluzowej nosa, wspomaganie regeneracji błony śuzowej.



Cena: 19,98 zł

Rinozine Maść 15 g jak Rinopanteina Rinozine Maść 15 g jak Rinopanteina

Wskazania: Rinozine, masć do nosa intensywnie nawilża i regeneruje błony śluzowe okolic nosa oraz jego naskórka.  Zalecana do stosowania zarówno przy  nieżycie nosa wywołanym przez infekcje, jak i przy alergiach. Produkt jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na nawracające wysuszenie śluzówki nosa („suchy nos"). Maść Rinozine przeznaczona jest dla osób dorosłych oraz dla dzieci.


RINOZINE maść ULOTKA

Cena: 14,98 zł

Apap przeziębienie CAPS 8 tabletek Apap przeziębienie CAPS 8 tabletek

Wskazania: redukuje gorączkę, udrażnia nos i zatoki przynosowe, likwiduje katar, uśmierza ból głowy oraz bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

 

APAP przeziębienia CAPS ULOTKA

Cena: 5,99 zł

INFORMACJA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania,
przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i
przechowywania produktu leczniczego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą

Uwaga: Zdjęcie ma charakter informacyjny.

Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Konsultacje

Click Shop | Hosting home.pl